З нейтральними кольорами і основними зразками, які керують світом дизайну протягом багатьох років, реконструкція вашого будинку може кардинально змінитися.

2020 рік це нові перспективи домовласникам і дизайнерам. Виробники плитки звільнилися від приглушених кольорів і простих квадратних плиток, щоб запропонувати нам більше можливостей, ніж будь-коли раніше. З уприскуванням сміливих квітів, хитромудрих узорів і нових форматів, зараз дуже вдалий час, щоб перетворити ваш будинок за допомогою плитки.

Тренди:

  • Барвиста плитка.

Яскраві кольори повертаються! Протягом багатьох років мінімалізм і нейтральні тони були стандартом, проте в даний час ми спостерігаємо відродження кольору, яке неодмінно збережеться. Все більше виробників випускають колекції, в яких представлені різні яскраві кольори.

  • Масивні візерунки.

Поряд з яскравими квітами з’являються сміливі візерунки. Ці динамічні візуальні ефекти можуть використовуватися, щоб додати рух до поверхонь або перенести акцентну стіну на наступний рівень.

  • Справжня цементна плитка.

Вони кажуть, що старе знову нове, і це, безумовно, відноситься до цементної плитки. З багатою культурною історією, яка сходить до 1800-х років, сьогоднішні цементні плитки забезпечують сучасний погляд на дизайн старого світу. Цементні плитки ретельно фарбуються вручну з використанням виготовлених на замовлення барвників і гідравлічно пресуються для максимальної вологостійкості. Традиційні методи виробництва в поєднанні з сучасними зразками роблять цементну плитку однією з найбільш затребуваних тенденцій сьогодні.

  • Нові натхненні мармуром формати.

Наскільки нам відомо, мармур ніколи не виходив з моди. Проте, ні для кого не секрет, що натуральний мармур має дорогий цінник і масу обслуговування. Саме тут з’являється фарфор, натхненний мармуром.

  • Металеві плитки.

Прийшов час, щоб ваші простори сяяли — в буквальному сенсі. Хоча ця тенденція не так классична, як мармур, металева обробка з’являється у всіх галузях домашнього декору, моди і технологій. Срібло, бронза, мідь і золото особливо затребувані через унікальну, приголомшливу елегантность, яку вони привносять в будинок.

Чи готові втілити свої мрії в реальність? Почнітьвтілювати свій омріяний дизайн з асортиментом магазину «Світ кераміки».