Коли ви думаєте про плитку, ви часто уявляєте різні текстури, колір, візерунки і обробки, а також те, як вона буде виглядати у вашому просторі. Але чи замислювалися ви про її користь для здоров’я?

Керамічна плитка виготовляється з використанням інгредієнтів матері-природи: звичайними інгредієнтами є глина, пісок, польовий шпат, кварц і вода. Ми не говоримо, що інші матеріали для підлоги шкідливі для здоров’я, але, з огляду на, що кераміка складається з природних матеріалів, вона є одним з найкорисніших матеріалів.

Керамічна плитка:

  • Не містить формальдегіду.

Формальдегід, є хімічною речовиною, яка міститься в сигаретному димі і добривах, також іноді зустрічається в будівельних матеріалах. Згадайте вироби з пресованої деревини, такі як меблі, шафи, настінні панелі та полки. Є невеликі кількості формальдегіду, які природним чином зустрічаються в організмі людини, але надлишок формальдегіду може бути шкідливим для дихальної системи дітей і літніх людей.

Ви не знайдете формальдегіду в керамічній плитці!

  • Не містить летких органічних сполук.

Леткі органічні сполуки, або ЛОС, — це газ, який виділяється з таких продуктів, як фарби, лаки, лаки для дерева і побутові засоби для чищення. ЛОС можна знайти як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, але вони зустрічаються в приміщенні в десять разів частіше. Занадто сильний вплив може викликати роздратування вух, носа і горла, втома, запаморочення, нудоту і багато іншого. Ви не знайдете летючих органічних сполук в керамічній плитці!

  • Не містить полівінілхлориду (ПВХ).

Керамічна плитка також не містить полівінілхлориду (ПВХ), який часто використовується в сантехніці, вікнах, дверях і вінілових підлогах. Відомо, що хімічні сполуки, що містяться в ПВХ, виділяють свинець і фталати, кислоту, яка може викликати нудоту і пошкодження печінки і репродуктивної системи. Ви не знайдете його в керамічній плитці!

  • Гіпоалергенна.

Керамічна плитка непориста, що означає, що бруд, пил і пилок не можуть проникнути в матеріал. Замість цього алергени осідають на поверхні матеріалу і можуть бути легко витерті вологою ганчіркою або шваброю — не потрібні агресивні миючі засоби. Це може значно поліпшити якість повітря в приміщенні для людей, які страждають на астму, а також може запобігти появі більш жорстких алергенів, таких як цвіль і цвіль.

Керамічна плитка ідеально підходить для підлоги і стін, є ідеальним дизайнерським рішенням для будь-якого місця, від ванної кімнати до брудної кімнати, де необхідна швидка прибирання.

Перевірте величезний вибір продуктів, доступних в магазині «Світ кераміки».